Тернопільська спортсменка відзначилася у Парижі

Успiшно виступили українські паралімпійці на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового і фізичного розвитку, що відбувся у Парижі.

У змаганнях взяли участь спортсмени з інвалідністю з 23 країн Європи. Українські легкоатлети на чемпіонаті Європи 2018 року у Парижі вибороли 21 медаль: 15 золотих, 4 срібнi та 2 бронзовi нагороди.

Щодо виступу представниці Тернопільського центру «Інваспорт», майстера спорту України міжнародного класу Ольги Зазуляк, то у стрибках в довжину та потрійному стрибку наша землячка посіла четверте місце, в естафеті 4х400 разом з колегами по команді Іриною Кадибою, Оленою Роздобудько та Людмилою Даниліною стала бронзовою призеркою, а в естафеті 4х100 метрів, виступаючи з Юлією Шуляр, Оленою Роздобудько та Людмилою Даниліною, здобула звання чемпіонки Європи.

Додамо також, що з 20 до 26 серпня Ольга Зазуляк у складі збірної паралімпійської команди України братиме участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетики в місті Берлін, зазначили в обласному управлiннi фiзичної культури та спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *