За спробу відкупити сина від армії тернополянин заплатить солідний штраф

Непідкупним виявився тимчасово виконувач обов’язків військового комісара з Монастириська на Тернопільщині. Він відмовився від хабара, який пропонував батько одного з призовників за відстрочку від армії.

Про це повідомляє Єдиний державний реєстр судових рішень.

На початку жовтня цього року посадовець разом зі своїм заступником з територіальної оборони розносили повістки призовникам у селі Високе. Одного з хлопців не було дома. Тож повідомили батькові про необхідність явки сина на призовну комісію.

Однак чоловік, замість того, щоб відправити сина у військкомат, наступного дня сам поїхав туди. Запропонував т.в.о. військового комісара 300 доларів хабара, щоб хлопця більше не викликали і дали відстрочку від призову. Посадовець відмовився від неправомірної вигоди ще й заявив про злочинні наміри чоловіка в правоохоронні органи.

У результаті хлопцеві відстрочки не дали, а проти батька порушили кримінальну справу за спробу підкупу службової особи. Йому загрожувало до чотирьох років позбавлення волі. Аби не потрапити за ґрати,чоловік уклав з прокурором угоду про визнання винуватості, яку затвердив районний суд.

“Визнати винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.369 КК України та призначити узгоджене сторонами покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8 500 гривень”, – зазначається у судовому вироку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *