Учні Тернопільської МАН – переможці та призери виставки-конкурсу «Майбутнє України»

У приміщенні Міжнародного виставкового центру відбувся фінальний етап ІХ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», організатором якої є Національний центр «Мала академія наук України».

Команду Тернопільської Малої академії наук учнівської молоді представляли 5 юних винахідників, які разом з іншими однолітками з різних регіонів України, завдяки власним розробкам, опинилися в центрі уваги преси, інвесторів, виробників, авторів Startup-проектів, представників підприємств, зацікавлених у технологічному оновленні виробничих процесів, бізнес-акселераторів, експертів у різних галузях економіки, представників авторитетних інвестиційно-фінансових установ України, владних та наукових структур.
Молоді дослідники отримали компетентну оцінку власних проектів від професіоналів, ознайомилися з досвідом старших колег, почули пропозиції щодо удосконалення й розвитку своїх ідей, відчули увагу та зацікавленість громадськості до своїх досягнень, що неодмінно сприятиме їх зацікавленості до нових пошуків та відкриттів. Також виставку відвідала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Ми пишаємось високими оцінками від членів журі щодо творчих розробок винахідників під час публічного стендового захисту власних інноваційних проектів:
ІІ місце у номінації «Екологія та ресурсозбереження» посіла Мельничук Вікторія, учениця 9 класу , слухачка Борщівської філії МАН, авторка проекту «Автономна мобільна установка для переробки пластикових відходів». Винахідниця була запрошена представляти свою розробку на стартап-алеї Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET».
ІІ місце у номінації «Технічна творчість та винахідництво» посів Дюк Віталій, учень 9 класу, слухач Чортківської філії МАН, презентувавши роботу на тему: «Пастка для ройових бджолиних маток».
ІІІ місце у номінації «Матеріалознавство та перспективні технології» посів Михайліченко Віталій, учень 11 класу, слухач Борщівської філії МАН, автор проекту «Дослідження впливу пластичної деформації на порошкові матеріали системи Fe-Ti-C».
ІІІ місце у номінації «Електроніка та приладобудування» посів Грабець Анатолій, учень 11 класу, слухач Чортківської філії МАН, автор проекту «Конструкція кривошипно-секційної мініелектростанції».
Слухач Борщівської філії МАН Вендін Владислав, який брав участь у фінальному етапі ІХ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», теж почув багато позитивних відгуків і конструктивних пропозицій від професіоналів та науковців, відчув конкурентоздатність своїх досягнень та одержав унікальну можливість вдосконалити власні розробки в майбутньому, – повідомляють в обласній раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *