6 іноземних виконавців візьмуть участь у фестивалі JazzBez

У Тернопільській програмі фестивалю JazzBez виступить 6 іноземних колективів.

Як повідомив сьогодні під час прес-конференції директор тернопільської програми фестивалю Олег Макогін, зокрема впродовж 7-9 грудня для тернополян виступлять Antonio Flinta Quartet (Італія), Jonas Cambien Trio (Норвегія), Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США), Logan Richardson blues People (США), Leléka (Німеччина), Silhouette and Vinx (США-Угорщина).

«Берлінський гурт «Leleka» можна умовно назвати українським хоча б через репертуар, адже виконуватиме він українські народні пісні.  Солістка у них – з України. Її партнери – два німці та поляк. Буде також сюрприз для глядачів: в один з днів виступатимуть тернопільські музиканти. На скажу хто і в який день, інтригу зберігає і сам колектив, вони нікому не кажуть, що готуються до виступу на фестивалі», – заінтригував Макогін. Він висловив переконання, що фестиваль JazzBez за час свого існування вже став модною культурно-світською подією у Тернополі. «Багато людей приходять, які і не слухають джаз. Але їм цікаво відкрити щось нове, обговорити це з однодумцями», – зазначив Макогін.

«З тих фестивалів, які регулярно відбуваються в Тернополі, як ось «Тернопільські театральні вечори», «Файне місто», JazzBez має свого глядача.  Є когорта, вихована цим фестивалем. Тут можна зустріти ті ж обличчя, які були на фесті і в попередні роки. Вже стає правилом доброго тону побувати на JazzBez. Це престижний фестиваль. Дуже багато людей ідуть на JazzBez з однієї причини: більше ніде ви цих колективів не почуєте, хіба маєте багато часу і фінансів, щоб поїхати в іншу країну де вони виступають І тому є певний ажіотаж довкола цього фестивалю», – сказав Смик.

Джерело: https://www.unian.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *