Жителі Тернопільщини підписали більш як 600 тисяч декларацій із лікарями

Упродовж останніх чотирьох років в регіоні здійснюються поетапні кроки щодо створення конкурентоспроможних закладів первинного, вторинного і третинного рівнів.

У Тернопільській області 35 закладів первинної ланки охорони здоров’я, із них – 24 центри первинної медико-санітарної допомоги, 6 з яких діють у складі ОТГ; 221 амбулаторія загальної практики – сімейної медицини, в тому числі  16 – в м. Тернопіль; 730 фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів.

“В електронній системі охорони здоров’я зареєстровано: 44 лікувально-профілактичні заклади; 697 лікарів. Хочу наголосити, що станом на сьогодні жителі області підписали більш як 600 тисяч декларацій, 61 лікар первинної допомоги має оптимальну кількість пацієнтів. Важливо, що 34 заклади первинної медичної допомоги реорганізовано в комунальні некомерційні підприємства. Отримали ліцензію на медичну практику 25 закладів охорони здоров’я первинної ланки (71%). 21 заклад пройшов перевірку НСЗУ, підписано договори про медичне обслуговування, в тому числі з трьома ФОП”, – відзначив голова ТОДА.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *