Землевпорядників Тернопільщини привітали з професійним святом

День землевпорядника відзначили на Тернопільщині.

Щирі побажання, грамоти та цінні подарунки обласної ради землевпорядникам передав керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Бабійчук:

Сьогодення ставить перед Вашою службою відповідальні завдання – проведення інвентаризації земель та оціночної діяльності, формування принципів ефективного землекористування, іпотечного кредитування, розмежування земель державної і комунальної власності, удосконалення державного управління і контролю за охороною та використанням земельних ресурсів, встановлення меж населених пунктів. Втілення у життя гарантій права власності на землю законодавчо закріплює земельні відносини, сприяє стабільному розвитку галузі сільського господарства.

Вирішення цих основних питань сприятиме переходу на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами, землеустрою, моніторингу земель, планування та справляння земельного податку.
Упевнений, що Ваша сумлінна і наполеглива праця й надалі сприятиме раціональному використанню та охороні землі, яка є одним з найбільших багатств України, підвищенню рівня життя людей.

Від Вашої наполегливості, сумлінного виконання службових обов’язків та неухильного дотримання земельного законодавства великою мірою залежить захист і ефективність використання земельних ресурсів нашого краю”.

Прес-служба ТОР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *