Завдяки позиції Степана Барни власники гаражів кооперативу «Аляска-Авто» зможуть оформити землю під ними належним чином

Власники гаражного кооперативу «Аляска-Авто», що у Тернополі, протягом багатьох років намагалися приватизувати землю під своїми гаражами, але їм це не вдавалося.

Загострилася проблема у 2012-ому, коли була спроба у них цю землю відібрати. І лише через сім років потому справедливість відновлено – під час зустрічі з членами кооперативу голова ТОДА Степан Барна підписав відповідне розпорядження, яке дозволяє їм оформити землю під гаражами належним чином.

«Мене як голови ОДА ця епопея торкнулася у 2015 році. Право 1350 людей, котрі борються за те, щоб мати власну ділянку та мати гараж, є очевидним. Моя позиція – керуватися думкою людей і підтримувати тих, хто перебував у ходіннях і не отримував результату», – зазначив голова Степан Барна під час зустрічі з членами кооперативу.

«Сьогодні я керуюся позицією, щоб допомогти вам врегулювати питання, котре було багато років предметом спекуляцій, що, начебто, тут є якийсь завод, що тут важлива інфраструктура. Хоча ми бачимо: крім людських гаражів, тут більше нічого не має, – наголосив голова ТОДА. – Саме тому сьогодні я прийшов до вас із проектом розпорядження, щоб ні в кого не виникало сумнівів: я на стороні людей. І принципово зустрівся з вами тут, на місці гаражів».

Про те, що гаражники довго чекали цього дня і за такий результат боролися близько десяти років наголосив власник гаража пан Михайло. «Ми монолітні, ми разом. Нам багато казали, що ви нічого не доб’єтеся, – зазначив він і звернувся до голови Степана Барни: «Ми були у вас, Степане Степановичу, тиждень тому. Ми вас запитували: «Ви як голова ТОДА – за український народ, за українських людей?!» Ви сказали «так» і сьогодні це підтвердили. Аргументів не треба. Я тільки хочу подякувати усім нам, власникам гаражів, вам, Степане Степановичу, та усім, хто нас підтримував. Попереду ще багато роботи».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *