Лідер гурту “Тартак” Сашко Положинський підтримав Валерія Чоботаря

– Виберіть гідну людину, я впевнений, що серед кандидатів у вашому окрузі кілька гідних людей. Єдине, про що хочу попросити, внести у список гідних людей мого друга перевіреного часом. Звати його Валерій Чоботар, – каже лідер українського гурту “Тартак” Сашко Положинський.

Підтримати кандидата у народні депутати Валерія Чоботаря. Із такою метою на Тернопільщину днями завітав український гурт “Тартак” і його лідер Сашко Положинський. Сам фронтмен зазначає, приїхав не агітувати людей, а підтримати друга Гатила.

– Він один із моїх найближчих друзів. Це чоловік, якого я знаю 12 років і це 12 років постійного тісного спілкування, – додає Сашко Положинський. – Це мої рідні люди, як я міг не підтримати. Я при першій нагоді одразу погодився. Єдине, я мав ще додатковий стимул, я ніколи за 23 роки існування “Тартака” не виступав ні у Збаражі, ні у Кременці.

Валерій Чоботар у свою чергу зазначає, їх із Сашком Положинським об’єднує багато. І це не лише щасливі моменти в житті, а й трагічні. Тому підтримка музиканта для Валерія – має велике значення.

– Сашко приїжджав на схід, давав концерти, підтримував як міг, особливо волонтерською діяльністю, об’їздив всі бойові частини, написав багато пісень. І я думаю, що усвідомлення того, що відбувається в країні не могло пройти повз Сашка, – каже кандидат у народні депутати України від політичної партії “Європейська Солідарність” по 164 округу Валерій Чоботарь.

Валерій Чоботарь додає, частина його вихована саме на піснях гурту “Тартак”. Саме завдяки підтримці таких людей, як Сашко Положинський, Валерій переконаний, те що він робить – правильно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *