“Я дякую кожному, хто взяв участь у голосуванні”, – Степан Барна

Найважливішим результатом цих виборів є те, що вони відбулися без тиску, без адмінресурсу, без фальсифікацій. Тому це, однозначна, перемога демократії, – сказав Степан Барна.

“Це те, за що була пролита кров і віддані життя українців. Їхнім подвигом нашій Державі була подарована свобода, в тому числі і свобода вибору. 
Інше питання, як цією свободою скористалися громадяни. 
І хоча більшість українців й зокрема тернополян взагалі не прийшли на дільниці, тим не менше, вибір зроблено. 
Тому я дякую кожному, хто взяв участь у голосуванні, хто з повагою та відповідальністю поставився до долі Держави, віддавши свій голос за європейське майбутнє, за добробут та безпеку. Тим, хто усвідомив, що «бенкет одного дня» – це не гарантія достатку на довгі роки. Тим, хто розуміє, що «ремонт фасаду» не рівноцінний міцному фундаменту.
Із вдячністю звертаюся до тисяч тернополян, які своїм вибором стали на захист України від проросійського реваншу та які розділили мої цінності, погляди та плани щодо майбутнього нашого міста. Це означає, що ви відчули той поступ успіху та розвитку, який зробила Тернопільська область за останні чотири з половиною роки. І я знаю, що разом із вами ми продовжимо співпрацю та реалізуємо задумане.
Моя команда, мої соратники, мої щирі друзі, мої дорогі рідні – спасибі за роботу, за підтримку, за розуміння.
Ми маємо мету, нами окреслені завдання – тож, у новий день з новими силами – до праці! Переконаний, Україна переможе!” – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *