З Голлівуду у Тернопіль. Форум “Кінохвиля” відвідає героїня фільму

Під час 4-го кінофоруму «Кінохвиля» в Тернополі автори представлять документальний фільм «З України до Голлівуду». Він створений кінокомпанією «FRESH PRODUCTION GROUP» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Режисерами стрічки є Станіслав Сукненко та Галина Кувівчак-Сахно, сценарій написав Станіслав Сукненко, а спродюсували картину Олег Щербина та Юлія Чернявська, повідомляє Тернопільська КіноКомісія.

Зйомки фільму проходили в Україні та США. «З України до Голлівуду» – це перше масштабне дослідження «українського сліду» у Голлівуді. Це маловідома історія про досить значний внесок українців не тільки в кіноісторію славнозвісної «фабрики мрій», але й про їх неабиякий вплив на розвиток американського мистецтва. Справжнім сюрпризом для кіноманів стане присутність на представленні фільму однієї з її героїнь. На запрошення Тернопільської кінокомісії в Тернопіль прибуде Любов Кеске – старший віце-президент голлівудської кіностудії MGM. Всі бажаючі зможуть подивитися стрічку з 14 листопада . Вона демонструватиметься у кінотеатрі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *