Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю створює належні умови для вихованців

На сьогодні у Центрі тривають комплексні ремонтні роботи: реконструкція приміщень з надбудовою і влаштуванням шатрового даху, утеплення фасаду, встановлення ліфта.

Зокрема, з’явиться актова зала, відділення медичної реабілітації, хостел для перебування сімей з районів, тренінгове відділення «Крок вперед» для підготовки дітей  та молоді з інвалідністю до самостійного життя.

Реалізація проекту має важливий як соціальний, так й економічний аспекти, оскільки дасть можливість забезпечити належні умови соціальної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю, зменшити тепловитрати на опалення будівлі та забезпечить безперешкодний доступу в установі.

Нові кімнати слугуватимуть для проведення реабілітаційного процесу в різних формах: навчальних, терапевтичних, ігрових, відпочинкових.

А для того, щоб діти із задоволенням відвідували заклад, колектив готує цікаві заходи та святкування. Як показала практика минулих років, саме такі події гуртують діток між собою та мотивують до кращого прогресу в реабілітації.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *