Відбулося розширене засідання Громадської ради при Тернопільській облдержадміністрації

На засіданні розглядали ряд важливих питань, серед яких немалу увагу звернули на заходи щодо реалізації звернення Громадської ради до органів виконавчої влади і місцевого самоврядування із покращення стану екології та відновлення водних ресурсів Горішньо-Івачівського водосховища.

З цього питання виступили заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Ярослав Вівчарук та начальник Управління екології та природних ресурсів Тернопільської облдержадміністрації Орест Сінгалевич.

Вони проінформували присутніх про здійсненні заходи, зокрема, про те, що вже закуплений земснаряд та є проект очищення. Проте, проект створений давно, а ситуація на водоймі з часом змінилася. Тому потрібно ще раз визначити вплив процедури на зовнішнє середовище та виготовити нову проектно-кошторисну документацію.

У результаті жвавого обговорення цієї теми сторони погодили виконувати завдання у межах своєї компетенції та винести це питання на розгляд під час колегії облдержадміністрації.

Прес-служба ТОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *