Нову соціальну послугу пропонують тернополянам (ВІДЕО)

Дипломи у шістдесят. Вперше тернополяни похилого віку та люди з інвалідністю скористались соціально-педагогічною послугою “Університет третього віку”.

Усі охочі мали змогу безкоштовно навчатись на трьох факультетах: “Комп’ютерна грамотність”, “Практична психологія” та “Основи збереження здоров’я”. Емоції літніх випускників під час отримання отримання сертифікатів бачила і знімальна група .

Учасники “Університету третього віку” діляться враженнями: під час таких ініціатив розумієш, що й у старості життя продовжується і не втрачає своїх барв. Люди спілкуються, вчаться новому, необхідному, щоб йти в ногу з часом. Цікаво та пізнавально проводять дозвілля. Тут вони як родина і навіть створили співочий ансамбль “Золоті журавки”.

“Ми завжди отримуємо там таке задоволення. Ми вже там як родина, бачите ми вже як сім’я, познайомилися одне з другим спілкуємося. В нас є і день іменинника, в нас є різні свята, нас водять всюди: в театр, філармонію”, розповідає випускниця “Університету третього віку” та учасниця ансамблю “Золоті журавки” Мирослава Макар.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *