Водіїв Тернопільщини закликають бути обачними на дорогах

Управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської облдержадміністрації також закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху.

“У зв’язку з погіршенням погодних умов на території області, зокрема значними опадами, хуртовиною та ожеледицею, просимо учасників дорожнього руху, мешканців та гостей Тернопільщини звертатися на гарячу лінію області “112”, або повідомити управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства облдержадміністрації за номерами телефонів (0352) 23-51-33; 43-00-80; (067)3502367 у разі виявлення неналежного експлуатаційного утримання доріг загального користування у зимовий період. В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду автошляхами Тернопільщини чи допомога у дорозі, у Службі автомобільних доріг цілодобово працює диспетчер. Зв’язатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32″, – повідомляють у ТОДА.

До слова, на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту. Також, додатково обладнано ще 12 спецмайданчиків при в’їздах на територію області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *