150 хвилин спорту щодня заберуть серцево-судинні хвороби

Вчені виявили, що насправді не має значення, яким видом фізичної активності ви займаєтеся, щоб поліпшити своє здоров’я. При цьому є мінімально необхідний час, який варто провести на тренуванні.

Про це повідомляє .

У нещодавно опублікованому дослідженні про переваги фізичної активності для здоров’я серця вчені прийшли до висновку, що щотижневі 150 хвилин, проведених за вправами, можуть знизити ризик серцево-судинних захворювань і смерті. У той же час вони з’ясували, що будь-яка фізична активність однаково корисна для здоров’я серця.

“Я хотів би розвіяти помилкове уявлення про те, що потрібно витрачати гроші на активність. Наші результати показують, що неспортивна активність – робота, домашні обов’язки, активна ходьба – також корисна для зниження ризику передчасної смерті й серцевих захворювань”, – сказав лікар Скотт Лір, провідний автор дослідження і професор факультету медичних наук Саймона Фрейзера в Канаді.

Таким чином, навіть прибирання будинку або півгодинна прогулянка під час обіду можуть допомогти запобігти ранній смерті й хронічним захворюванням. Дослідники вивчали рівень занять спортом та серцево-судинних захворювань і смертності у понад 130 000 дорослих, що живуть в 17 країнах з різним рівнем доходу.

В результаті вони виявили, що люди, які повідомляли про щонайменше 150 хвилин фізичної активності на тиждень, були набагато здоровішими, ніж ті, хто був неактивний. У них була менша ймовірність серцевих нападів, інсультів і серцево-судинних захворювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *