У гуртожитках для військовослужбовців на Тернопільщині зможуть розміститися понад 240 осіб

Триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців у Чорткові. Там будують два нові гуртожитки, проводять реконструкцію двох корпусів старої військової частини та їдальні. Фінансування повністю з державного бюджету. Стан виконання робіт орієнтовно – 40%.

Що уже зроблено, побачив голова ТОДА Степан Барна під час робочої поїздки у Чортківський район.

“Вцілому за ініціативи Президента України Петра Порошенка у 2018 році розпочато будівництво семи гуртожитків для військовослужбовців у Тернопільській області. По два гуртожитки будуються у Чорткові та Тернополі і три гуртожитки – у Теребовлі. Кожен гуртожиток розрахований на 120 військовослужбовців. Наша стратегія – створювати конкретні умови для перебування військових на території області.
Впевнений в тому, що ці кроки будуть мати продовження, адже ми зацікавлені, щоб Збройні сили України відновлювалися”, – акцентував Степан Барна, оглядаючи будівництво об’єктів.

Про те, що пріоритет існування держави полягає не тільки в гуманітарній сфері, а в першу чергу будується на армії, наголосив й народний депутат України Олег Барна. За його словами, це полягає у матеріальному забезпеченні військових, підвищенні їх заробітних плат, а також створення комфортних умов на місцях постійної дислокації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *