Ситуація з ДТП на Тернопільщині невтішна – 41 людина загинула, 265 отримали травми, – Олександр Богомол

3709 злочинів зареєстрували правоохоронці Тернопільщини від початку 2019 року. Ця цифра на три відсотка менша, ніж за пів року 2018-го, – заявив на прес-конференції начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол. – Серед усіх правопорушень 945 – це тяжкі та особливо тяжкі злочини.

– За цей період у нас трапилося 5 вбивств, було 8 тяжких тілесних ушкоджень, 3 з яких із смертельними наслідками. Всі ці злочини розкриті. Було одне зґвалтування – особа також встановлена.

За січень-червень в Тернополі та області трапилося 1448 крадіжок, майже половина з них розкрита. Найпоширеніші серед цього виду злочину це – крадіжки з квартир та дачних будинків – їх 234, зросла кількість грабунків – їх 71. Зареєстрували працівники поліції 6 розбійних нападів, 251 шахрайство. За пів року на території області трапилося 45 фактів заволодіння транспортними засобами, двадцять вісім автівок повернули власникам.

Невтішною залишається ситуація з дорожньо-транспортними пригодами. Від початку року на дорогах міста та області трапилося 1040 аварій в яких 41 людина загинула, а 265 отримали травми.

– Найбільше людей загинуло при зіткненні автівок, в результаті наїзду на пішохода та на перешкоду. Серед основних причин аварій – порушення правил маневрування, перевищення швидкості, недотримання дистанції, порушення правил переїзду перехресть та керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Працює активно поліція і над розкриттям наркозлочинів, правопорушень у сфері торгівлі людьми, над виявленням вибухо-небезпечних речовин.

З настанням літніх канікул посилили свою роботу і працівники ювенальної поліції. Вони проводять превентивні заходи з дітьми, батьками, а також з виховниками у таборах відпочинку, аби убезпечити всіх від нещасних випадків й запобігти вчиненню адміністративних та кримінальних правопорушень скоєних дітьми та щодо дітей.

– Від початку року на території області зареєстровано 10 нещасних випадків за участю дітей, 4 – зі смертельними наслідками – це утоплення та ураження струмом.20 діток травмувалося та 4 загинуло в результаті ДТП.

Під постійним контролем Олександра Богомола перебуває і особовий склад. Дотримання законності, службової та транспортної дисципліни – одна з основних вимог у керівництва ГУНП в області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *