Від Тернополя пройти до Верховної ради є шанси лише у двох кандидатів, – соціологія

За останніми результатами соціологічних опитувань, які провели ВГО «Передові правові ініціативи», на парламентських виборах по мажоритарному округу №163 із центром у місті Тернопіль, найбільше шансів перемогти – у двох кандидатів: Степана Барни («Європейська солідарність») та Андрія Богданця («Слуга народу»).

Так, згідно із опитуванням між цими двома кандидатами незначна різниця (0,82%), що менше ніж похибка опитування (1,5%). Інші кандидати – значно відстають від лідерів, що робить їхні шанси потрапити до Парламенту ще меншими.
У відсотковому співвідношенні ситуація наступна:

* Барна Степан Степанович (Європейська Солідарність) – 14,78%
* Богданець Андрій Володимирович (СЛУГА НАРОДУ) – 13,96%
* Брич Богдан Васильович (ВО “Батьківщина”) – 8,62%
* Черкашин Максим Володимирович (ГОЛОС) – 8,42%
* Бицюра Леонід Олексійович (ВО “Свобода”) – 5,13%

У Тернопільській області, загалом, опитуванням було охоплено п’ять виборчих округів – від 163 до 167, опитано понад 15 тис. респондентів.
Зауважимо, ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» провела масштабне опитування громадської думки в Україні напередодні парламентських виборів з 1 до 7 липня. У кожному із 199 виборчих округів було опитано до 3 000 респондентівце 365 366 виборців загалом в УкраїніВибірка – з квотним відбором на останньому ступеніщорепрезентативна для населення України віком від 18 роківДослідження проводилося за методикою великих чисел, шляхом інтерв’ювання face-to-face, в режимі онлайн через мобільні додаткиПохибка репрезентативності не перевищує 1,5%.

Опитування проводилося на власне замовлення ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ». Для проведення інтерв’ю було залучено 3 755 інтерв’юерів (на волонтерських засадах). 

, створена в 2007 році – займається дослідженнями, контролем та спостереженням за виборчимигромадськими і політичними процесами, як в Україні, так і за кордоном. Організація об’єднує висококваліфікованих спеціалістів у сфері виборчих процесів та дослідженні громадської думки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *